COENAR

COENAR, İnşaat, Mühendislik, Mimarlık ve Proje Yönetimi (PMO) / Program Yönetimi (PgMO) konularında hizmet veren bir Danışmanlık ve Yönetim şirketidir.

COENAR'ın 270+ projede yer aldığı ülkeler:

Afganistan, Cezayir, Azerbaycan, Belarus, Kamerun, Irak, Kırgızistan, Libya, Makedonya, Moritanya, Moldova, Karadağ, Nepal, Rusya, Ruanda, Suudi Arabistan, Sierra Leone, Tacikistan, KKTC Kıbrıs, Türkiye, Türkmenistan ve Özbekistan ve daha fazlası...

İnşaat yönetme/denetleme tecrübelerimiz:

Konut Kompleksleri, Villalar, Ofisler, Büyükelçilikler, Hastaneler, Klinikler, Okullar, Yaz Köyleri, Çocuk Köyleri, Stadyumlar, Spor Kompleksleri, Oteller/Moteller, Alışveriş Merkezleri, Havalimanları Terminalleri, Pistler & Apronlar, Heliportlar/Helikopter Pistleri, Boru Hatları, Enerji Santralleri, Depolar / Atölyeler ve Deniz İskeleleri vb.

Vizyonumuz

Müşteriler, tedarikçiler ve paydaşlarla işbirliği yaparak beklentileri sürekli olarak aşan olağanüstü profesyonellerden oluşan ekibi geliştirmeye ve büyütmeye devam etmek.

Değerlerimiz

Çevreye, doğaya ve tüm canlılara saygı, etik çalışma ilkeleri, uzmanlık, yenilikçilik, teknoloji, bilim, dürüstlük ve şeffaflık, başarılı projeler.

Taahhüdümüz

Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve paydaşlarımızla tüm «Değerlerimiz» ve ötesinde işbirliği yaparak müşterilerimizin "Hayallerindeki Projeleri" gerçeğe dönüştürmek.